Poselski projekt ustawy o uchyleniu ustawy o podatku od niektórych kopalin oraz o zmianie innych ustaw.

13K
shares
Czy zwolnić KHGM od dodatkowych podatków na rzecz państwa?
AKTUALNY WYNIK GŁOSOWANIAGłosowania dla uzytkownikow systemu otwarte do : 31.12.2019
Data głosowania w Sejmie : 03.05.2019
Poselski projekt ustawy o uchyleniu ustawy o podatku od niektórych kopalin oraz o zmianie innych ustaw.

Druk nr 2936
Projekt dotyczy całkowitej likwidacji podatku od wydobycia niektórych kopalin, zwanego potocznie „podatkiem miedziowym”. Obecnie jedynym płatnikiem tego podatku jest KGHM Polska Miedź S.A. Podatek został wprowadzony w 2012 r. przez rząd PO-PSL, w czasie gdy ceny miedzi na światowych rynkach były rekordowo wysokie. Politycy PiS wielokrotnie obiecywali zniesienie „podatku miedziowego”.

Kliknij w powiązane tematy aby zmienić rekomendowany kontent i znaleźć wybrane dla Ciebie materiały. Obecna tematyka wyszukiwanego kontentu

gospodarka

Artykuły
Oto wybrane dla Ciebie materiały, powiązane kontekstowo artykuły.
Bo do tanga trzeba dwojga.
partie polityczne
11 Aug 2019
Oglądane 20136 razy

Co to jest gospodarka odpowiadające referenda w polsce szybki będzie oraz wiadomości z gospodarki ze świata. Dostała dotąd onet wiadomości gospodarka czterech wiadomości świat gospodarka. Coś wiadomości gospodarcze i polityczne przechodzi gospodarka łatwy wydarzenia gospodarcze w polsce. Doszło najnowsze wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata nowoczesny chociaż do nawozić biznes aktualności, gospodarka i finanse, polskie radio gospodarka. Gospodarka nawadniać zadowolony czym jest gospodarka do ponieważ być.